Autor:  2014-10-18

Członkostwo

(0 głosów)

Członkiem Speloklubu Warszawskiego może zostać każda osoba pragnąca uczestniczyć w życiu klubu i zobowiązująca się do przestrzegania Statutu Klubu.

 Członkowie Speleoklubu Warszawskiego dzielą się na:

- członków uczestników

- członków zwyczajnych

- członków honorowych

Członkiem uczestnikiem SW może zostać każda osoba, która przedłoży deklarację członkowską i będzie miała rekomendację dwóch członków zwyczajnych klubu. Godność członka uczestnika przyznaje zarząd klubu na wniosek zainteresowanego.

Godność członka zwyczajnego SW przyznaje zarząd klubu. Jest to tytuł uznaniowy przyznawany członkom uczestnikom biorącym aktywny udział w działalności klubu. Widomym znakiem posiadania członkostwa zwyczajnego klubu jest otrzymanie numerowanego znaczka (od czerwca 2005 roku przyznano 317 takich znaczków).

Godność członka honorowego SW za szczególe zasługi dla klubu nadaje Walne Zebranie Speleoklubu Warszawskiego na wniosek zarządu Klubu.

Członkowie Speleoklubu Warszawskiego są zobowiązani do opłacania składki członkowskiej. Z opłaty tej zwolnieni są członkowie honorowi SW.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:

Opłata wpisowa wynosi 10 PLN. Roczna składka członkowska SW wynosi 100 PLN.

W przypadku jednorazowej wpłaty do 30 stycznia przysługuje 10% zniżki (czyli 90 PLN) - dotyczy opłaty składki wnoszonej za rok z góry.

Wszyscy nowi członkowie zobowiązani są do wniesienia pierwszej opłaty za cały rok - od miesiąca przyjęcia do klubu do miesiąca poprzedzającego kolejnego roku.

Dla członków będących w klubie dłużej niż rok, mających trudność z jednorazową opłatą składki rocznej istnieje możliwość płacenia kwartalnego - wysokość składki wynosi 25zł za kwartał.

(Podstawa: Uchwała nr 1 Walnego Zebrania z 14 czerwca 2011.)

 

Prosimy dokonywać wpłaty na konto klubowe (tytuł przelewu: Składka członkowska, Imię Nazwisko, okres/rok za jaki jest składka):

Speleoklub Warszawski Stowarzyszenie

03 2130 0004 2001 0387 9905 0001

ul. Tomasza Nocznickiego 23 m 128, 01-948 Warszawa

 

JAK PRZYSTĄPIĆ:

Wydrukuj deklarację członkowską (Strefa klubowicza > Dokumenty do pobrania), wypełnij i znajdź dwóch członków zwyczajnych, którzy będą rekomendować Twoje przyjęcie do klubu. Dokonaj wpłaty wpisowego i składek. Deklarację przekaż Sekretarzowi Zarządu. Na najbliższym spotkaniu Zarząd zagłosuje w sprawie Twojego przyjęcia.

Jeżeli nie możesz przekazać deklaracji osobiście wypełnij ją i wyślij skan do Sekretarza Zarządu.

 

Przeczytano 7228 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter
Więcej w tej kategorii: « Władze Klubu Magazyn »

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się